• Kamery
    Polecamy
  • Obiektywy
    Polecamy
  • Rejestratory
    Polecamy
  • Klawiatury
    Polecamy
  • Transmisja sygnałów
    Polecamy
  • Rozwiązania systemowe
  • Inne
    Polecamy
  • NMS
  • VENO
  • ANPR



Moduł światłowodowy

NV-01SFP

Najważniejsze cechy
  • 1 x 1000Mb/s LC
Opis

Moduł SFP (Single-Mode, Multi-Mode), (LC), 20 km, 300 m.

OGÓLNE
Typ urządzenia

Moduł SFP

SIEĆ
Prędkość transmisji

1 Gb/s

Długość fali

1310 nm

Czułość Odbiornika

-24 dBm

Budżet mocy optycznej

-8 dBm ~ -3 dBm

Medium transmisyjne

światłowód jednomodowy 9/125 um

światłowód wielomodowy 50/125 um

Typ złącza

LC

PARAMETRY INSTALACYJNE
Temperatura pracy

0°C ~ 70°C

Opis cennikowy
Moduł światłowodowy SFP 1Gb/s, LC, (Multi-Mode 300m, Single-Mode 20km)
Nazwa pliku Opis  
NV-01SFP_PL_EN.pdf
Instrukcja obsługi
1.35 MB
CE_NV-01SFP.pdf
Certyfikat
178.75 KB

Zobacz nasz kanał