NVE-2W-EPV120KP
Opis
Najważniejsze cechy:
  • Magistrala 2-przewodowa bez polaryzacji, działająca do odległości 300 m*
  • Natynkowy panel wejściowy dla 20 abonentów
  • Kamera o rozdzielczości 1920 x 1080 px i kącie widzenia 125°, podświetlenie IR
  • Czytnik kart zbliżeniowych w standardzie mifare classic 13.56 MHz
  • Montaż na uchwycie kątowym oraz z daszkiem przeciwdeszczowym, wsparcie protokołu RTSP
*Dokładne informacje w pliku Długość przewodów dla Novus 2-Wire
Panel wejściowy Villa NVE-2W-EPV120KP jest eleganckim i estetycznym urządzeniem przeznaczonym do zastosowań zewnętrznych, np. przed wejściem na osiedle lub posesję. W prosty sposób pozwala skomunikować się z właścicielem domu za pomocą przycisku dzwonka i wbudowanej kolorowej kamery oraz mikrofonu. Podświetlenie podczerwone (IR) pozwala na bezproblemowe korzystanie z panelu również w nocy. Panel posiada wbudowane zasilanie elektrozaczepu furtki oraz przekaźnik do sterowania kontrolerem bramy, dzięki czemu nie są wymagane dodatkowe akcesoria do obsługi zarówno furtki, jak i bramy. Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych w standardzie mifare o częstotliwości 13,56 MHz oraz możliwość podłączenia czujnika stanu drzwi i przycisku wyjścia pozwala na stworzenie prostej kontroli dostępu, co ułatwia i automatyzuje codzienne użytkowanie systemu. Interfejs Wiegand umożliwia podłączenie czytnika kart zbliżeniowych do panelu wejściowego, zapewniając kontrolę dwustronną przy wykorzystaniu karty. Panel można również podłączyć do kontrolera KD; w tym scenariuszu to kontroler zapewnia nadrzędną kontrolę nad dostępem. Panel obsługuje protokół RTSP, dzięki czemu możliwe jest strumieniowanie do rejestratorów telewizji przemysłowej Novus. Możliwa konfiguracja parametrów obrazu, ustawień i protokołów sieciowych z poziomu klienta aplikacji webowej.
Funkcjonalności
Czytnik kart zbliżeniowych i klawiatura
Dwa przekaźniki
Dwa niezależne przekaźniki, umożliwiające sterowanie furtką oraz bramą.
Dla przekaźnika furtki nie jest wymagany dodatkowy zasilacz dla elektrozaczepu.
Identyfikator przesyłany po Wiegandzie
Magistrala 2-przewodowa
Wsparcie protokołu RTSP
Wysoka jakość obrazu oraz szeroki kąt widzenia
Wysoka jakość połączeń
Czysty i wyrażny dzwięk podczas rozmowy z gościem.
Interfejs Wiegand
Unikalny kod mieszkańca i administracji
Wybór przekaźnika bramy lub furtki
Funkcja wyboru odblokowania przekaźnika bramy lub furtki za pomocą breloka lub przycisku wyjścia
umożliwiają wybór otwarcia bramy lub furtki*
*Wybrane modele i oprogramowanie
Typ urządzenia
Panel wejściowy 2-WIRE IP
Sposób montażu
Nawierzchniowy
Liczba abonentów
20
Przetwornik obrazu
CMOS HD 2 MPx
Kąt widzenia (płaszczyzna pozioma)
125 °
Kąt widzenia (płaszczyzna pionowa)
72 °
Kompresja wideo
H.265 (domyślny); H.264
Wejście zasilania
24 - 36 VDC
Pobór mocy
4,5 W (Maks.)
Wyjście sterujące zamkiem
NO: MAX 12 V DC 160 mA (Prąd chwilowy: 700 mA-40ms)
Wyjście sterujące bramą
Przekaźnik NO (4 A / 36 V DC/AC)
Przycisk wyjścia
Tak
Wskaźnik stanu otwarcia drzwi
Tak, kontaktron
Wi-Fi
Nie
Tryb autonomiczny
Nie
Czytnik kart zbliżeniowych
standard mifare
Liczba obsługiwanych kart
1000
Klawiatura numeryczna
Tak
Kod dostępu
Funkcje dodatkowe
obudowa wandaloodporna, dioda IR, montaż na uchwycie kątowym, diody statusu
Wymiary
82 x 162 x 29 mm
Waga
600g
Stopień ochrony
IP65
Klasa ochrony mechanicznej
IK07
Temperatura pracy
od -40 do 60 °C